اجاره موتور در قشم

پر امتیازترین محصولات

اجاره موتور سیکلت در قشم

اجاره موتور در قشم

بدون شک یکی از بهترین تفریح های جذاب چه شما از این وسیله استفاده میکرده اید چه نه راندن موتور های برقی است. اجاره موتور برقی در قشم یکی از خدماتی است که شما میتوانید از ان استفاده کنید و لذت ببرید. اما این موتور های برقی چه ویژگی هایی دارند؟ شرایطشان چیست؟ چه مدارکی لازم است؟ و این که چطور و کجا میتوانید موتور برقی را در قشم کرایه کنید؟ با ما همراه باشید

موتور برقی در قشم از آن دسته مواردیست حرف های زیادی درباره آن گفته میشود. از لذت سواری و عدم ایجاد آلودگی تا بحث در باره عدم رعایت قوانین برخی گردشگران. درست است. موتور در قشم فقط برقی میباشد و من بازهم میگویم عدم رعایت قوانین توسط برخی گردشگران. وقتی برای اولین بار به قشم آمده بودم دوست داشتم تا همه چیز راجع به موتور های برقی را بدانم. از قیمت اجاره موتور در قشم و شرایط آن تا مراکز معتبری که خدمات اجاره موتور برقی در قشم را انجام میدهند.

موتورسواری در جزیره قشم:

موتورسواری یکی از تفریحات پرهیجان و لذت بخش در قشم است که می توانید در سفر خود تجربه کنید. یکی از نقاط قوت موتورهای برقی، عدم آلایندگی محیط زیست است که نه تنها باعث آلودگی هوا نشده، بلکه به دلیل بی صدا بودن هیچ گونه آلودگی صوتی به همراه ندارد. با اجاره موتور برقی در قشم از گشت‌وگذار در این جزیره زیبا لذت خواهید برد و سفری خاطره‌انگیز برای خود خواهید ساخت.

یکی دیگر از مزایای موتور سواری در قشم، عدم محدودیت و ممنوعیت برای بانوان است. بانوان نیز می توانند با اجاره موتور در قشم لذت این تفریح جذاب و مهیج را بدون هرگونه محدودیتی تجربه کنند. موتورهای برقی سه چرخ در قشم بهترین گزینه برای بانوان و به طور کلی افرادی است که تابحال تجربه موتورسواری و حفظ تعادل موتور را نداشته اند. ما در قشم استریت شرایطی را فراهم نموده ایم تا علاوه بر امکان رنت خودرو در قشم، امکان اجاره موتور در قشم با بهترین شرایط و کمترین قیمت را داشته باشید.

موتور سواری در قشم ضریب امنیت بالایی دارد. این سطح بالای امنیت را نه تنها مدیون استفاده از جاده مخصوص بلکه به دلیل طراحی بدنه و بهره‌مندی از چرخ‌های بزرگ آنهاست. موتور برقی ها از لحاظ ظاهری دارای چرخ های بزرگی هستند و امنیت ترمز آن ها بسیار بالاتر از انواع دیگر موتور ها است.

دلایل محبوبیت موتور در قشم

از دلایل محبوبیت اجاره موتور در قشم نحوه استفاده آسان و راحت آنهاست. کنترل موتور تنها با استفاده از گاز و ترمز بوده و رانندگی با آن نیاز به مهارت خاصی ندارد. هرچند پیش از تحویل موتور، آموزش‌های لازم در رابطه با نحوه استفاده از آن به فرد داده می‌شود تا علاوه بر جلوگیری از خسارات جانی و مالی، زمینه سازی برای افرادی بوده که تجربه موتور سواری ندارند. در روزهای اقامت در جزیره قشم یا حتی پیش از سفر به قشم به راحتی و به صورت آنلاین از خدمات اجاره انواع موتور جزیره با شرایط آسان بهرمند شوید.

شرایط اجاره موتور در قشم

  1. ارائه کارت شناسایی معتبر به همراه مبلغ ودیعه
  2. لزوم رعایت کلیه قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در قشم
  3. لزوم استفاده از وسایل ایمنی ( کلاه ایمنی)
  4. رانندگی در محل های مخصوص و عدم ورود به جاده
  5. رانندگی از منتهی علیه سمت راست
  6. در صورت بروز هرگونه حادثه جبران خسارت بر عهده اجاره گیرنده است
  7. داشتن حداقل ۱8 سال تمام

شما میتوانید برای رزرو موتور در قشم از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید یا از طریق لینک به صورت آنلاین اقدام به رزرو و خرید کنید.

09900993552

جهت رزرو موتور در قشم از لینک زیر اقدام کنید :

 

رزرو آنلاین موتور