پر امتیازترین محصولات

جشنواره های دبی

جشنواره های دبی

 

از آنجایی که دبی یک مرکز فرهنگی و توریستی است، چیزهای بی پایانی برای دیدن و انجام دادن در مورد سرگرمی وجود دارد. از فروشگاه های مورد علاقه خود خرید کنید، در رستوران غذا بخورید، آخرین فیلم را در هر یک از مالتی پلکس های مجلل تماشا کنید یا برای لذت بردن از برخی فعالیت های ماجراجویی یا کنسرت زنده و گذراندن اوقاتی از زندگی خود بروید.

علاوه بر این، طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های ورزشی و فضای باز وجود دارد که می‌توانید در آن شرکت کنید. تقویم رویدادهای دبی معمولاً مملو از فعالیت‌های ورزشی است، از جمله جام جهانی دبی، غنی‌ترین مسابقه اسب‌سواری جهان و مسابقات معتبر گلف قهرمانی تور جهانی DP و خیلی بیشتر.

در طول سال چندین جشنواره در دبی برگزار می شود. این جشنواره ها توسط مقامات دبی برای جذب گردشگران و بازدیدکنندگان برگزار می شود. این جشنواره ها دبی را به یکی از سرزنده ترین شهرهای جهان تبدیل می کند. در اینجا لیستی از برخی از جشنواره های مهم دبی آورده شده است.

ماراتن دبی

ماراتن دبی یک جشنواره کمک مالی خیریه است که هر ساله برگزار می شود. برای شرکت در این مسابقه باید هزینه کمی پرداخت کرد. شرکت کنندگان همچنین می توانند شانس برنده شدن جایزه نقدی سنگین در برنده شدن در این مسابقه را داشته باشند. در طول این رویداد سه نوع مسابقه برگزار می شود تا افراد در هر سنی بتوانند از آن لذت ببرند. اینها عبارتند از “دوی سرگرم کننده”، “دوی 15 ساله” و یک مسابقه مسافت طولانی برای افرادی که 18 سال یا بیشتر سن دارند.

جشنواره خرید دبی

این جشنواره در ماه ژانویه برگزار می شود و برای کسانی که عاشق چانه زدن برای خرید هستند بهترین در نظر گرفته می شود. این جشنواره به مدت یک ماه ادامه دارد. تخمین زده می شود که سالانه بیش از دو میلیون نفر در ماه ژانویه برای لذت بردن از این جشنواره به دبی می روند. این نه تنها یک جشنواره خرید است، بلکه شامل کنسرت، نمایش آتش بازی و سایر فعالیت های سرگرم کننده نیز می شود.

کلاسیک صحرای دبی

کلاسیک صحرای دبی یک رویداد گلف است. تعداد زیادی از سوینگرزهای مشهور جهان برای دریافت جایزه جذاب به اینجا می آیند تا گلف بازی کنند. این رویداد در باشگاه گلف امارات برگزار می شود و هر ساله گردشگران زیادی از آن لذت می برند.

جشنواره بین المللی جاز دبی

این نیز یک جشنواره سالانه است و در شهر رسانه ای دبی برگزار می شود. خوانندگان و مجریان سرشناس در این جشنواره در اینجا اجرا می کنند.

نمایشگاه هنر دبی

این جشنواره از سال 2007 برگزار می شود. این نمایشگاه هنری که در مدینه جمیرا برگزار می شود، آثار بهترین هنرمندان جهان را جمع آوری می کند و آنها را تشویق می کند تا استعداد خود را نشان دهند.

صخره صحرای دبی

این یک رویداد موسیقی است که به مدت دو روز در ماه مارس برگزار می شود. هنرمندانی مانند The Prodigy، Iron Maiden و Megadeth در اینجا اجرا می کنند. این جشنواره مخصوصاً مورد علاقه گردشگرانی است که دوست دارند از رویدادهای موسیقی لذت ببرند.

سری جهانی امارات – جام جهانی دبی

این یک رویداد اسب دوانی است که در آن می توانید بهترین اسب ها و مربیان جهان را پیدا کنید. این رویداد در میدان مسابقه ناد الشبا برگزار می شود. این میدان فوق‌العاده امکاناتی در سطح جهانی به همراه یک مسیر فوق‌العاده برای بازدیدکنندگان مسابقه فراهم می‌کند.

جشنواره طعم

این جشنواره برای دوستداران غذا است. این در مدینه جمیرا برگزار می شود و به مدت یک هفته ادامه دارد. در طول این رویداد، سرآشپزهای برتر دنیا به اینجا می آیند و غذاهای خوش طعمی را تهیه می کنند. آنها همچنین نکاتی را برای آشپزی عالی و همچنین ارائه غذا به شیوه ای خوب به اشتراک می گذارند.

سورپرایزهای تابستانی دبی

سورپرایز تابستانی دبی در واقع همتای تابستانی جشنواره خرید دبی است. این جشنواره به مدت 10 هفته ادامه دارد و در طی آن رویدادهای سرگرمی زیادی در مراکز خرید دبی برگزار می شود. هدف از این رویدادهای رنگارنگ جذب بازدیدکنندگان به این مراکز خرید است.

نمایشگاه نساجی Motexha

این یک نمایشگاه تجاری سالانه است که هم خریداران و هم غرفه داران را از سراسر این منطقه جذب می کند. نمایشگاه اصلی با 500 غرفه دار در مرکز نمایشگاه بین المللی دبی واقع شده است. این نمایشگاه همه جنبه های پوشاک و پارچه را پوشش می دهد.

چالش کویر امارات

این یک راهپیمایی است که به مدت پنج روز ادامه دارد. این رویداد به ویژه مورد انتظار طرفداران دوچرخه و اتومبیل های سریع است.

جشنواره بین المللی فیلم دبی

جشنواره بین المللی فیلم دبی در سال 2004 راه اندازی شد. این جشنواره برای ترویج رشد فیلم سازی در منطقه عربی برگزار می شود.

جشنواره روز ملی

این روز با تدارکات و فعالیت های ویژه ای جشن گرفته می شود، زیرا این روز به یاد استقلال امارات از بریتانیا است. در طول جشن های روز ملی، بناهای تاریخی برای عموم باز می شود و رویدادهای ویژه نیز برگزار می شود.